Masz pytanie? Napisz do nas!
Nowy

LennyLamb Noc (5,2m)

LLNOC52

Nowy

LennyLamb Noc (5,2m)

Więcej szczegółów

230,00 zł

brutto

230,00 zł za szt.

42438cc4889a837b5e763de4e8235b47.jpg

Chusta do noszenia dzieci, tkana splotem skośno-krzyżowym, polskiej firmy LennyLamb. Idealna dla osób uczących się wiązać, dzięki pasom widzimy jak przebiega chusta w wiązaniu i łatwiej jesteśmy w stanie wyłapać błędy. Stosunkowo miękka i dobrze dociągająca się.

  • 100% bawełny naturalnej
  • gramatura - 220 g/m2
  • splot żakardowy
  • wyprodukowano w Polsce

Polecana zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Chusta nie wymaga dużego nakładu pracy, miękka od nowości. Tkanina jest bezpieczna dla dzieci ze wszystkimi aktualnymi certyfikatami.

LennyLamb produkuje chusty do noszenia dzieci jednokolorowe, pasiaste bądź o bardziej oryginalnym wzorze, w splocie skośno-krzyżowym, diamentowym albo żakardowym, wykonane z tkanin ze 100% bawełny lub z bawełny z dodatkiem bambusa, lnu, wełny, kaszmiru i jedwabiu.

Istotną zaletą tych chust jest fakt, że tak naprawdę nie ma tutaj ograniczeń jeśli chodzi o wiek, czy wagę dziecka. Noszenie można rozpocząć praktycznie od pierwszego dnia życia dziecka i kontynuować je do momentu, aż dziecko da nam wyraźny sygnał, że ten sposób przemieszczenia nie jest już dla niego odpowiedni lub gdy sami stwierdzimy, że noszenie stało się dla nas uciążliwe ze względu na zbyt dużą wagę dziecka. Ważne jest tutaj, aby w miarę rozwoju i wzrostu malucha dopasować odpowiednio rodzaj wiązania i pozycję dziecka.

Chusty te są idealne na długie spacery, bardzo dobrze rozkładają ciężar, odciążają kręgosłup. W pierwszym okresie ich używania wiązanie może zabrać nieco czasu, ale jest to jedynie kwestia nabrania wprawy i doświadczenia. 

Do chusty dołączona jest czytelna instrukcja obsługi ale jeśli nie czujesz się wystarczająco pewnie przy pierwszych próbach wiązania zawsze możesz skorzystać z pomocy Doradcy Noszenia Dzieci, który przyjedzie do Ciebie do domu, rozwieje wszystkie wątpliwości i nauczy wiązać chustę. Szczegóły w zakładce "Doradcy Noszenia".

Brak opinii klientów

Napisz opinię

LennyLamb Noc (5,2m)

LennyLamb Noc (5,2m)

LennyLamb Noc (5,2m)