Masz pytanie? Napisz do nas!
LennyLamb Fuksja Rozwiń

LennyLamb Fuksja

LennyLamb LennyLamb

ELASTYKFUKSJA

Nowy

LennyLamb Fuksja - elastyczna chusta do noszenia dziecka - wykonana z wysokiej jakości dzianiny, w której składzie jest 100% bawełny.
Długość: 5 m

Więcej szczegółów

162,00 zł

brutto

162,00 zł za szt.

42438cc4889a837b5e763de4e8235b47.jpg

LennyLamb Fuksja - elastyczna chusta do noszenia dzieci

Chusty elastyczne

Są to chusty do noszenia dziecka - jednokolorowe, wykonane z wysokiej jakości dzianiny, w której składzie jest 100% bawełny.

Nosidełko dla dziecka to niezbędny element wyprawki noworodka, idealny noszenia od pierwszego dnia życia. Możliwe są dwie pozycje - kołyska i "brzuszkiem do brzuszka", uzyskiwane na podstawie jednego podstawowego wiązania chusty.

W przypadku, gdy nie mamy ograniczeń finansowych, chusta elastyczna jest bardzo dobrym wyborem na nosidełko dla noworodka i kilkumiesięcznego niemowlaka. Jest wygodna i szybka w użyciu, a raz zawiązana może służyć przez cały dzień. Z czasem jednak, gdy dziecko podrośnie i jego waga przekroczy 10 kg, trzeba będzie zacząć stosować chustę tkaną bądź nosidełko ergonomiczne.

Chusta elastyczna LennyLamb została uznana za "zdrową dla stawów biodrowych" przez Międzynarodowy Instytut Dysplazji Stawów Biodrowych (International Hip Dysplasia Institute).

Image titleRzeczywiste kolory tkanin mogą się różnić od prezentowanego na zdjęciach.

Jeżeli są Państwo zainteresowani tematyką noszenia dzieci w chustach oraz nosidłach miękkich, zapraszamy również na stronę profesjonalnego doradcy noszenia: www.chustodzieciaki.pl.

Brak opinii klientów

Napisz opinię

LennyLamb Fuksja

LennyLamb Fuksja

LennyLamb Fuksja - elastyczna chusta do noszenia dziecka - wykonana z wysokiej jakości dzianiny, w której składzie jest 100% bawełny.
Długość: 5 m