Masz pytanie? Napisz do nas!
Preparat lanolinowy Rozwiń

Preparat lanolinowy Ulrich natürlich

Ulrich natürlich Ulrich natürlich

Nowy

Preparat natłuszczający do ubrań i wyrobów z wełny (szorty, otulacze wełniane, skóry jagnięce itd.). Zawiera lanolinę, aktywne substancje piorące z olejku kokosowego oraz kwas mlekowy (L+).

Pojemność: 250 ml

Producent: Ulrich natürlich Niemcy

Więcej szczegółów

26,90 zł

brutto

42438cc4889a837b5e763de4e8235b47.jpg
Brakuje 400,00 zł do darmowej dostawy.

Służy do głębokiego natłuszczania ubrań i wyrobów z wełny (szorty, otulacze wełniane, skóry jagnięce itd.)
Zawiera lanolinę, aktywne substancje piorące z olejku kokosowego oraz kwas mlekowy (L+).

  • Preparatjest w 100 biodegradalny, ponieważ wyprodukowany został na bazie roślinnej.
  • Nie zawiera konserwantów, środków zapachowych i petrochemicznych.
  • Zgodny z programem Niemieckiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt.Sposób użycia:
1 nakrętka (35ml) płynu na 10l ciepłej wody
Odzież wełnianą wyprać w Płynie do delikatnych tkanin, następnie namoczyć i pozostawić na 3-4 godz., po czym wypłukać w letniej wodzie.

 

FILOZOFIA FIRMY

 

Ulrich natürlich to środki do czyszczenia i prania wysoko skoncentrowane, oszczędne w użyciu oraz skuteczne w działaniu.

 

Ulrich natürlich to środki do czyszczenia i prania wyprodukowane z najbardziej wartościowych, ponownie odradzających się surowców. Są one nieszkodliwe, gdyż rozkładają się biologicznie.

 
Nie zawierają fosforatów, enzymów, olejowych surfaktantów, optycznych rozjaśniaczy, środków zapachowych, barwników, agresywnych kwasów, konserwantów, chloru, salmiaku (chlorku amonu) i nie są genetycznie manipulowane.

 
Ulrich natürlich to środki do czyszczenia i prania zgodne z programem niemieckiego związku ochrony zwierząt.

 

Ulrich natürlich oznacza, że oferujemy produkty, które produkowane są z odradzających się surowców (np. olej z nasion palmy, olej kokosowy, oliwa z oliwek), najmniej jak to możliwe obciążających środowisko naturalne i jednocześnie przyjaznych dla skóry.
Od lat pracujemy nad tym, by dobrać produkty, które z czystym sumieniem możemy sami używać i polecić naszym rodzinom. W ten sposób powstały nasze środki do czyszczenia, odkamieniacze oraz środki do pielęgnacji materiałów, skóry i drewna.

 

Ulrich natürlich oznacza również, że próbujemy aktywnie brać udział w dyskusji na temat opakowań. Dlatego nasze produkty są w opakowaniach z polietylenu, które są przeznaczone do wielokrotnego użytku.
W ten sposób my i nasi klienci pomagamy w zredukowaniu odpadów komunalnych. Poprzez skoncentrowaną formę i całkowitą rezygnację ze sztucznych rozcieńczaczy produkty Ulrich natürlich pomagają w zredukowaniu zarówno kosztów energii jak i opakowań.
Przynosi to korzyść również tobie.

Nasze produkty można mieszać ze sobą, dzięki czemu uzyskamy rożne zapachy oraz dodatkowo wzmocnione działanie.

Firma Ulrich natürlich jest zaangażowana w aktywną ochronę środowiska, co gwarantuje wysoką jakość produktów, których skład jest wyraźnie udokumentowany.

Brak opinii klientów

Napisz opinię

Preparat lanolinowy Ulrich natürlich

Preparat lanolinowy Ulrich natürlich

Preparat natłuszczający do ubrań i wyrobów z wełny (szorty, otulacze wełniane, skóry jagnięce itd.). Zawiera lanolinę, aktywne substancje piorące z olejku kokosowego oraz kwas mlekowy (L+).

Pojemność: 250 ml

Producent: Ulrich natürlich Niemcy

Akceptuj

Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu