Masz pytanie? Napisz do nas!
Płyn do prania Actifresh Rozwiń

Płyn do prania Actifresh Ulrich natürlich

Ulrich natürlich Ulrich natürlich

Nowy

Płyn do prania ACTIFRESH z delikatną nutą zapachową. Przeznaczony specjalnie dla aktywnych ludzi, którzy uprawiają sport lub szybko się pocą.

Pojemność: 500 ml

Producent: Ulrich natürlich Niemcy

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

33,50 zł

brutto

42438cc4889a837b5e763de4e8235b47.jpg
Brakuje 400,00 zł do darmowej dostawy.

Płyn do prania ACTIFRESH z delikatną nutą zapachową. Przeznaczony specjalnie dla aktywnych ludzi, którzy uprawiają sport lub szybko się pocą. Zawiera substancje redukujące uciążliwy zapach potu(sól cynkowa kwasu rycynolowego). Odzież sportowa, robocza, domowa, a także ręczniki, pościel i firany pozostaną dłużej świeże.
Zawiera także aktywne substancje piorące na bazie oleju kokosowego, szare mydło roślinne i kwas mlekowy (L+). Kwas mlekowy zapobiega odkładaniu się kamienia, a jego wartość pH jest przyjazna dla skóry.

 

  • Płyn jest w 100 biodegradalny, ponieważ wyprodukowany został na bazie roślinnej.
  • Nie zawiera konserwantów, wybielaczy, enzymów i sztucznych substancji zapachowych.
  • Redukuje odpady dzięki systemowi ponownego napełniania.
  • Zgodny z programem Niemieckiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt.

Polecany dla wegan.
Dozowanie: 30 ml płynu na 4,5kg prania

* Produkt BIO certyfikowany przez Instytut IMO w Szwajcarii

 

FILOZOFIA FIRMY

 

Ulrich natürlich to środki do czyszczenia i prania wysoko skoncentrowane, oszczędne w użyciu oraz skuteczne w działaniu.

 

Ulrich natürlich to środki do czyszczenia i prania wyprodukowane z najbardziej wartościowych, ponownie odradzających się surowców. Są one nieszkodliwe, gdyż rozkładają się biologicznie.

 
Nie zawierają fosforatów, enzymów, olejowych surfaktantów, optycznych rozjaśniaczy, środków zapachowych, barwników, agresywnych kwasów, konserwantów, chloru, salmiaku (chlorku amonu) i nie są genetycznie manipulowane.

 
Ulrich natürlich to środki do czyszczenia i prania zgodne z programem niemieckiego związku ochrony zwierząt.

 

Ulrich natürlich oznacza, że oferujemy produkty, które produkowane są z odradzających się surowców (np. olej z nasion palmy, olej kokosowy, oliwa z oliwek), najmniej jak to możliwe obciążających środowisko naturalne i jednocześnie przyjaznych dla skóry.
Od lat pracujemy nad tym, by dobrać produkty, które z czystym sumieniem możemy sami używać i polecić naszym rodzinom. W ten sposób powstały nasze środki do czyszczenia, odkamieniacze oraz środki do pielęgnacji materiałów, skóry i drewna.

 

Ulrich natürlich oznacza również, że próbujemy aktywnie brać udział w dyskusji na temat opakowań. Dlatego nasze produkty są w opakowaniach z polietylenu, które są przeznaczone do wielokrotnego użytku.
W ten sposób my i nasi klienci pomagamy w zredukowaniu odpadów komunalnych. Poprzez skoncentrowaną formę i całkowitą rezygnację ze sztucznych rozcieńczaczy produkty Ulrich natürlich pomagają w zredukowaniu zarówno kosztów energii jak i opakowań.
Przynosi to korzyść również tobie.

Nasze produkty można mieszać ze sobą, dzięki czemu uzyskamy rożne zapachy oraz dodatkowo wzmocnione działanie.

Firma Ulrich natürlich jest zaangażowana w aktywną ochronę środowiska, co gwarantuje wysoką jakość produktów, których skład jest wyraźnie udokumentowany.

Brak opinii klientów

Napisz opinię

Płyn do prania Actifresh Ulrich natürlich

Płyn do prania Actifresh Ulrich natürlich

Płyn do prania ACTIFRESH z delikatną nutą zapachową. Przeznaczony specjalnie dla aktywnych ludzi, którzy uprawiają sport lub szybko się pocą.

Pojemność: 500 ml

Producent: Ulrich natürlich Niemcy

Akceptuj

Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu