Piszą o nas

Zapraszamy do przeczytania wywiadu udzielonego portalowi „Dzielnica Rodzica” w maju 2014 roku:

Zrzut ekranu wywiadJeśli jesteście ciekawi, co portal „Dzieci Są Ważne” sądzi o ubrankach ze 100% bawełny organicznej oraz wełny merynosów marki Nui Organics, zajrzyjcie tutaj:

DSW RecenzjaTutaj z kolei znajdziecie opinię blogerki Magdaleny Kołodziej (kinderki.eu) na temat legginsów oraz bluzki termoaktywnej marki Nui Organics ze 100% wełny merynosów:

Kinderki merinoMagda pisze m.in.: „Jestem zachwycona! Koniec ubierania dziecka na „bałwanka” czy przysłowiową „cebulę”, żeby nie zmarzło. […] Koc z wełny Merino musi być cudownie ciepły. […] Ten, kto dotykał chociaż raz produktów z Merynosów, wie, jak przyjemne są w dotyku, mięciutkie. Pieszczota dla ciała.”

W kolejnym wpisie:

Kinderki merino 2Magda pisze: „Zacznę od tego, czego nie widać, a jest najważniejsze. Odzież termiczna z wełny merino Nui Organics Merinodzieciaki to kapitalna sprawa. Nie straszne nam mrozy i śniegi, ale nie straszne też upały 🙂 Świetnie się spisała w podróży! Znacie na pewno problem spoconych pleców dzieci zapiętych w fotelikach? Nieważne, czy zima czy lato, plecki się pocą. Ma to miejsce w upalne dni i podczas długiej podróży. Nie trudno o podwianie i przeziębienie, gdy koszulka mokra… Byłam sama zaskoczona, nauczona doświadczeniem, że plecy zawsze mieli spocone… Jak wielkie było moje zaskoczenie, gdy po 1200 kilometrów koszulka termoaktywna Nui była suchutka!!! Plecy również. Zarówno Igor, jak i Lenka mieli ubrane koszulki termoaktywne. Jestem zakochana w tych produktach. Jak dla mnie hit tej zimy i odkrycie roku 2014.”

2 Comments:

  1. Szkoda, że nie każdy rodzic zwraca tak uwagę na ubiór dziecka – zwłaszcza gdy pogoda jest taka zmienna. Ja również zwracam na to uwagę, bo to ważna kwestia mająca wpływ zwłaszcza na dziecka zdrowie.

  2. Odzież termoaktywna dla dzieci to super pomysł. Dzieciaki lubią się wybiegać niezależnie od pogody, a rodzic zimą drży, żeby się nie spociło i potem nie wychłodziło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge